Treść artykułu

Wieczór hiszpański w Jabłonnie – Zaproszenie

Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie w ramach “Tygodnia Bibliotek” serdecznie zaprasza na wieczór hiszpański. Podczas piątkowego wieczoru spotkamy się z Katariną Lavmel – poetką i redaktorką “Logos” antologii poezji polsko-hiszpańskiej, wystąpią również: Carmen Azuar – śpiew i Tomasz Kaszubowski – gitara.
Spotkanie odbędzie się 13 maja (piątek) 2022 r. o godzinie 18.30 w Sali Widowiskowej GCK w Jabłonnie

Carmen Azuar

Katarina Lavmel

“Logos” antologia z poezją polską i hiszpańską powstała w ubiegłym roku z inicjatywy Stowarzyszenia Polsko-Iberyjskiego,  jest mostem poetyckim pomiędzy Polską i Hiszpanią z humanitarnym przesłaniem. Antologia dedykowana jest wszystkim Kobietom dotkniętym rakiem piersi oraz ich bliskim, którzy wspierają tę inicjatywę i czują potrzebę mówienia o tym problemie.