Treść artykułu

Premiera antologii poezji Polaków z całego świata

Premiera antologii Ogrodowych Czytań Czwartkowych, której Patronat honorowy objęła Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie odbędzie się 27 lutego 2021 r. (sobota) w Pałacu w Jabłonnie.

   Projekt zainicjowany i poprowadzony przez Roberta Tonderę – aktora warszawskiego Teatru Rampa, reżysera i poetę, który stanowi PIERWSZĄ CZĘŚĆ podsumowania cyklu CZYTAM WASZE WIERSZE “Ogrodowe czytania czwartkowe”.  W Antologii znalazły się również utwory poetów z gminy Jabłonna. W ramach cyklu Robert Tondera odczytywał wiersze nadesłane przez Polaków z całego świata – co tydzień, od marca 2020 r. i publikował je na swoim kanale na YouTubie: “Robert Tondera”.

Więcej o inicjatorze Projektu:
Robert Tondera:  “Aktor teatralny i filmowy. Od 2007 na stałe w Teatrze Rampa. Jego elegancja i elokwencja predystynują go do przedstawień kostiumowych. Tymczasem świetnie sprawdza się również w widowiskach rockowych i musicalach familijnych. Jest również Profesjonalnym i rozchwytywanym konferansjerem prestiżowych uroczystości i koncertów. Jego ciepły głos rozbrzmiewa w większości dubbingowanych bajek. Słowem aktor wszechstronny”.

źródło: www.teatr-rampa.pl