Walentynkowe spotkanie literacko-muzyczne w Wiedniu


   W dniu 27 lutego 2019 r. w Wiedniu, w teatrze Piwnica TAKT odbyło się Walentynkowe Spotkanie Literacko-Muzyczne pt. „ Nie płacz, kiedy odjadę”. Spotkanie adresowane było do Polonii, głównie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Austrii. Walentynkowe spotkanie należało do bardzo udanych. Wśród zaproszonych gości znalazła się także Pani Anna Czachorowska - dyrektor naszej Biblioteki.

 

 

 

 

Więcej…
 

Dyplom dla Biblioteki w Jabłonnie


  Nasza Biblioteka otrzymała Dyplom za zaangażowanie, pomysłowość i aktywność przy organizacji warsztatów "Mirabelka - kiełkująca historia" i udział w obchodach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

Certyfikat dla Anny Czachorowskiej


  "Agradeciendo tu participación en el libro "Una historia por una sonrisa - Volumen 4". Kolejny Certyfikat uczestnictwa dla Anny Czachorowskiej - dyrektor GBP w Jabłonnie w książce "Una historia por una sonrisa - Volumen 4" z wierszem "Najpiękniejsze modlitwy" ("Las oraciones mas bellas").

Gratulujemy!

 

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą - relacja


  W dniu 21 lutego 2019 r. na zaproszenie naszej Biblioteki przybył p. Krzysztof Piersa, autor książek „Komputerowy ćpun” i „Trener marzeń”. Spotkania zostały zorganizowane z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu (święto obchodzone w całej Europie w miesiącu lutym. Od 2004 roku w 45 krajach na świecie, w tym również w Polsce, Dzień Bezpiecznego Internetu został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu „Safer Internet”. Ma on na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych).     

 

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 124
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting