Międzynarodowy Festiwal Poetycki PARS Poetry 2018 – Słowacja


  W dniach 14–17 listopada 2018 r. w kilku miastach Słowacji odbywał się Międzynarodowy Festiwal Poetycki PARS Poetry 2018. Moderatorami wszystkich spotkań byli: Zuzana Kuglerowa i Ondrej Kalamár wybitni pisarze ze Stowarzyszenia PARS ARTEM w Bratysławie.

 

 

 

Więcej…
 

Spotkanie z Mirabelką w Chotomowie


 Chotomowską bibliotekę odwiedziła grupa „Jagódki” z Przedszkola Gminnego w Chotomowie. Podczas warsztatów zaprezentowano dzieciom historię pewnego drzewka - Mirabelki. „Mirabelka” to najnowsza książka Cezarego Harasimowicza, skierowana do młodego czytelnika. Książka promująca obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w sposób niezwykły i trochę baśniowy przekazuje historię kilku pokoleń mieszkańców warszawskiej dzielnicy. 

 

Więcej…
 

100 lat niepodległości z niecodziennej perspektywy.


  Mirabelka to pełna ciepła opowieść dla dzieci o historii kilku pokoleń mieszkańców warszawskich Nalewek. Historia opowiedziana z perspektywy drzewa, które naprawdę tam rosło.
Dzisiejsze warsztaty traktujące o niepodległości kierowane były do przedszkolaków. Odwiedziła nas grupa MOTYLE z Bajkowego Domu.

Więcej…
 

Warsztaty filozoficzne


  W dniu 5 listopada 2018 r., odbyły się dwa warsztaty filozoficzne dla uczniów szkół podstawowych, prowadzone przez panią Joannę Imienowską z Pracowni Filozoficznej Eureka.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 119
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting