Kolejna innowacja w jabłonowskiej Bibliotece

 

 Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie uprzejmie informuje, że pod koniec listopada 2017 roku została Biblioteką  Partnerską systemu wypożyczeń międzybibliotecznych Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA.               

Więcej…
 

"Troskliwe Misie" - relacja ze spotkań


  Od roku 2002, dzień 25 listopada jest Światowym Dniem Pluszowego Misia. Biblioteka nie zapomina o tym święcie i rokrocznie zaprasza swoich najmłodszych czytelników na spektakle teatralne z Misiem w roli głównej.

         

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

"Troskliwe Misie" w Bibliotece - Zaproszenie


Zapraszamy najmłodszych - 27.11.2017 r. w najbliższy poniedziałek na przedstawienie pt. "Troskliwe Misie". Wystąpią dla nas aktorzy Teatru "Fantazja" z Krakowa. 

 

 

Biblioteczne spotkania z przedszkolakami - październik

 

  W październiku bibliotekę w Jabłonnie odwiedziły dzieci z miejscowych przedszkoli - po raz pierwszy przedszkolaki z "Kużni Talentów" oraz stali bywalcy z "Bajkowego Domu". Dzieci wysłuchały kilku opowiadań książkowych oraz miały okazję obejrzeć i wysłuchać opowieści dzięki Kamishibai - tradycyjnej japońskiej sztuce opowiadania historii za pomocą obrazków. Na zakończenie mali goście otrzymali kolorowe dyplomy Honorowych Czytelników naszej biblioteki. Biblioteka w Chotomowie była gościem Niepublicznego Przedszkola "Wyspa Skarbów", podczas miłego spotkania p. bibliotekarka zaprezentowała cykl opowieści książkowych o Jesieni. 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 104
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting