Wycieczka do Biblioteki w Chotomowie


  W poniedziałkowe przedpołudnie (18.03.2019 r.) chotomowską bibliotekę odwiedziły dzieci z Gminnego Przedszkola. Podczas przemiłego spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, co można robić w bibliotece i jak zostać czytelnikiem. Dzieci obejrzały książki z kącika dla najmłodszych i wysłuchały książkowej opowieści o wizycie Kamyczka w bibliotece. Na koniec p. bibliotekarka otrzymała wiosenne kwiatki, a goście ciasteczka.

 

TANYA VALKO gościem Biblioteki w Jabłonnie - relacja


   W dniu 9 marca 2019 r. (sobota) w sali widowiskowej GCKiS w Jabłonnie odbyło się spotkanie autorskie z Tanyą Valko, autorką bestsellerowej „Arabskiej sagi”. Sukces tej serii skłonił autorkę do napisania „Azjatyckiej sagi”, która jest kontynuacją losów bohaterów poprzedniego cyklu. Książki te cieszą się dużym uznaniem naszych czytelników, są bardzo chętnie wypożyczane w szczególności przez nasze czytelniczki.

 

Informator Stolicy - o naszym spotkaniu

 

 

Więcej…
 

Certyfikat z Maroka dla Anny Czachorowskiej


   W imieniu FICH Forum z siedzibą w Maroku, Pani  Anna Czachorowska - dyrektor naszej Biblioteki otrzymała Certyfikat za konstruktywne wysiłki w odrodzenie myśli kulturalnej we wszystkich społeczeństwach. 

 

TANYA VALKO - gościem Biblioteki w Jabłonnie

 

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie z popularną autorką bestsellerowych książek z cyklu "Arabska saga" i "Azjatycka saga".

  Pani Tanya Valko odwiedzi Bibliotekę w Jabłonnie 9 marca 2019 r. (sobota). Miejscem spotkania będzie Sala Widowiskowa GCKiS w Jabłonnie (godz. 17.00).


Możliwość zakupu książek pisarki z autografem!

 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 124
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting