Certyfikat dla Anny Czachorowskiej


  "Agradeciendo tu participación en el libro "Una historia por una sonrisa - Volumen 4". Kolejny Certyfikat uczestnictwa dla Anny Czachorowskiej - dyrektor GBP w Jabłonnie w książce "Una historia por una sonrisa - Volumen 4" z wierszem "Najpiękniejsze modlitwy" ("Las oraciones mas bellas").

Gratulujemy!

 

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą - relacja


  W dniu 21 lutego 2019 r. na zaproszenie naszej Biblioteki przybył p. Krzysztof Piersa, autor książek „Komputerowy ćpun” i „Trener marzeń”. Spotkania zostały zorganizowane z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu (święto obchodzone w całej Europie w miesiącu lutym. Od 2004 roku w 45 krajach na świecie, w tym również w Polsce, Dzień Bezpiecznego Internetu został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu „Safer Internet”. Ma on na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych).     

 

 

 

 

Więcej…
 

Spotkania z Krzysztofem Piersą w Chotomowie


 Zapraszamy młodzież na spotkanie autorskie z p. Krzysztofem Piersą - dziennikarzem, pasjonatem gier komputerowych i autorem książek : "Komputerowy ćpun" i "Trener marzeń".

 

 

Więcej o autorze pod linkiem:

http://krzysztofpiersa.pl/

 

Spotkanie autorskie w Empiku Junior


   14 lutego br. w Empiku Junior (Warszawa) odbyło się spotkane autorskie z Heather Morris, autorką bestsellerowej książki "Tatuażysta z Auschwitz". Dla naszych czytelników Biblioteki w Jabłonnie i w Chotomowie zakupiliśmy książki z cennym autografem autorki. Zapraszamy do ich wypożyczania w naszych Bibliotekach!

  Czekamy na nową książkę!

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 119
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting