Certyfikat z Maroka dla Anny Czachorowskiej


   W imieniu FICH Forum z siedzibą w Maroku, Pani  Anna Czachorowska - dyrektor naszej Biblioteki otrzymała Certyfikat za konstruktywne wysiłki w odrodzenie myśli kulturalnej we wszystkich społeczeństwach. 

 

TANYA VALKO - gościem Biblioteki w Jabłonnie

 

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie z popularną autorką bestsellerowych książek z cyklu "Arabska saga" i "Azjatycka saga".

  Pani Tanya Valko odwiedzi Bibliotekę w Jabłonnie 9 marca 2019 r. (sobota). Miejscem spotkania będzie Sala Widowiskowa GCKiS w Jabłonnie (godz. 17.00).


Możliwość zakupu książek pisarki z autografem!

 

 

 

Walentynkowe spotkanie literacko-muzyczne w Wiedniu


   W dniu 27 lutego 2019 r. w Wiedniu, w teatrze Piwnica TAKT odbyło się Walentynkowe Spotkanie Literacko-Muzyczne pt. „ Nie płacz, kiedy odjadę”. Spotkanie adresowane było do Polonii, głównie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Austrii. Walentynkowe spotkanie należało do bardzo udanych. Wśród zaproszonych gości znalazła się także Pani Anna Czachorowska - dyrektor naszej Biblioteki.

 

 

 

 

Więcej…
 

Dyplom dla Biblioteki w Jabłonnie


  Nasza Biblioteka otrzymała Dyplom za zaangażowanie, pomysłowość i aktywność przy organizacji warsztatów "Mirabelka - kiełkująca historia" i udział w obchodach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 119
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting