Odczucia widza


2014-03-19 : Odczucia Widza - wieczór poezji Jana Zumisa

...upłynęło już kilka dni od wydarzenia, które chcę skomentować. Zwłoka, zamierzona zresztą, podyktowana została chęcią, bliższego zapoznania się z twórczością Jana Zumisa, poety, który twierdzi, powołując się na tureckie przysłowie, że

?człowiek twardszy jest od głazu i delikatniejszy od róży?

 
2013-05-20 : Wieczór poświęcony Annie German...odczucia widza.

 

?mimo, że upłynęło już kilka dni od wydarzenia, które chcę skomentować, moje odczucie nie zmieniło się ani trochę, od tego jakie miałem zaraz po nim. Zwłoka, zamierzona zresztą, podyktowana została chęcią bliższego zapoznania się z twórczością Marioli Pryzwan na temat Anny German.

...moje pierwsze wrażenie ? pozostało ? jedynym, niezmiennym

 
2012-10-29 : Wieczór z poezją Ernesta Brylla - Odczucia widza

W sobotę, 27.10.1012, w ramach nowego cyklu "Spotkań autorskich bez liku- dla naszych czytelników"(projekt współfinansowany z funduszy Europejskiego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2014), odbyła się promocja najnowszego tomiku wierszy Ernesta Brylla "Pod wieżą zakochanych". Licznie zebranych gości przywitała p. dyr. Anna Czachorowska oraz Magdalena Koperska z Wydawnictwa Anagram. Wiersze odczytał sam autor, oprawę muzyczną zapewnił Andrzej Rybiński.

 
2011-02-20 : Promocja książki "Mój Madryt" Conrado Moreno - odczucia widza

 

Niedziela, 20 lutego 2011 roku.

Tak się złożyło, że to był mój wolny weekend, wolny w tym sensie, że nie miałem dyżuru na pływalni. Jestem tam koordynatorem i mam też dyżury jako ratownik.

 
2010-10-22 : Lato w Nohant.. Odczucia widza

...piątek, 22 października.

Miałem wolne popołudnie, w planach długi spacer i fotograficzne łowy, a tu okazało się, że aura zupełnie nie sprzyja spacerom. Może nawet nie jest tak zimno, ale potworny wiatr potęguje odczucie chłodu.

I ze spaceru nici.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 2 z 2
Free joomla themes