Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia kulturalne
Spotkanie z Aleksandrem Dobą - relacja

Spotkanie z Aleksandrem Dobą - relacja

 

W dniu 9 grudnia 2015 roku  na zaproszenie  Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie, przybył do nas  Pan  Aleksander Doba, emerytowany  inżynier mechanik  i wielki polski podróżnik, kajakarz, zdobywca i odkrywca.  Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w 2015. National Geographic nadał mu tytuł Podróżnika Roku 2015. Kilka lat wcześniej otrzymał nagrodę podróżniczą Super Kolos  2011.

 

Wywiad z Aleksandrem Dobą

Więcej…
 
Spotkanie z Aleksandrem Dobą

Spotkanie z Aleksandrem Dobą


Zapraszamy do Chotomowa na spotkanie z podróżnikiem, zdobywcą Aleksandrem Dobą, który przepłynął Atlantyk cztery razy - dwa razy jachtem i dwa razy kajakiem.

9 grudnia 2015 r. (środa) o godz. 11:30 w sali Domu Kultury w Chotomowie ul. Partyzantów 27

Serdecznie zapraszamy

 
Jabłonowskie Spotkania z Poezją - relacja

Jabłonowskie Spotkania z Poezją - relacja


W pałacu w Jabłonnie 29 listopada (niedziela), w ramach Jabłonowskich Spotkań  z  Poezją, Gminna  Biblioteka Publiczna gościła znakomite osobowości ze świata  kultury.
Spotkanie prowadziła Magdalena Koperska, prezes wydawnictwa Anagram a jej  rozmówcą  był Rafał T.  Czachorowski ? poeta, prezes Fundacji Duży Format,  prowadzący Literacki  wolny eter w Radiu Wnet.
Rozmowa przeplatana była pieśniami operowymi, ariami i operetkami* w  wykonaniu  Magdaleny Kunce,  której głos (sopran koloraturowy) jest doceniany na  wielu europejskich  scenach.

Więcej…
 
Jabłonowskie Spotkania z Poezją

Jabłonowskie Spotkania z Poezją - zaproszenie

 

Niestety, z przyczyn niezależnych od naszej Biblioteki, spotkanie z p. Ernestem Bryllem, które miało się odbyć  29   listopada, będzie miało miejsce w innym terminie. Jednakże  w  zamian za to, chcielibyśmy państwa zaprosić  na    spotkanie z  Rafałem T. Czachorowskim - poetą i  prozaikiem, a także śpiewaczką operową  Magdaleną Kunce   (sopran koloraturowy).
Serdecznie zapraszamy: 29 listopada (niedziela), godzina 17.00 Pałac w Jabłonnie (wstęp wolny).

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 33
Free joomla themes