Wydarzenia kulturalne
Święto Książki 2016 r.

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

 

W ostatnią sobotę, 23 kwietnia 2016 r. odbyło się spotkanie literacko?muzyczne zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie i Filię GCKiS w Chotomowie.

 

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki i Praw Aurorskich 2016 r.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - zapraszamy


Biblioteka w Jabłonnie, aby uczcić Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich zaprosiła tym razem Michała Laszuka, mieszkańca powiatu legionowskiego, autora 6 książek prozatorskich i 2 poetyckich. Wybrane fragmenty książek przeczyta Jowita Budnik, aktorka (odtwórczyni roli Papuszy). Oprawę muzyczną zapewni zespół wokalny "Młodzież 50+"

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do Chotomowa

23 kwietnia 2016 r. (sobota), godz. 15.00
(Dom Kultury przy ul. Partyzantów 27)

 

 

 
XVI Światowe Dni Poezji w Jabłonnie

XVI Światowe Dni Poezji w Jabłonnie

 PLAKAT XVI SWIATOWY DZIEN POEZJI 2016
2 kwietnia 2016 roku Gminna Biblioteka w Jabłonnie miała   przyjemność być gospodarzem XVI   Światowych Dni Poezji.
Światowy Dzień Poezji został ustanowiony przez UNESCO. W Polsce obchodzony jest od 2000 roku. Na przekór swojej nazwie trwa sto dni. Cykl spotkań prowadzonych w wielu miejscach na świecie rozpoczął się w warszawskim Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza a kończy się w Atenach.

Więcej…
 
Światowy Dzień Poezji - 2016 r.

Poezja Grecka w Jabłonnie - zapraszamy


Pierwszy raz w Polsce obchody Światowego Dnia Poezji  pod patronatem UNESCO miały miejsce w 2001 r. W roku 2008 włączyła się do nich Biblioteka w Jabłonnie, rozpoczynając tym samym cykl ?Jabłonowskich Spotkań z Poezją?.

Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej Gminy i powiatu legionowskiego na XVI już edycję Światowego Dnia Poezji, która odbędzie się 2 kwietnia 2016 r. (sobota) w Sali Widowiskowej ?Domu Ogrodnika? w Jabłonnie (ul. Modlińska 102). Początek o godzinie 16:00.

Tym razem na zaproszenie naszej Biblioteki i p. Aleksandera Nawrockiego (organizator i prowadzący Światowy Dzień Poezji w Polsce) przybędą  poeci i muzycy z Grecji. 

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

 

Program XVI Światowego Dnia Poezji UNESCO 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 35
Free joomla themes