Wydarzenia kulturalne
Wieczór wspomnień w Chotomowie relacja

Poetycki Wieczór Wspomnień w Chotomowie - relacja

 

7 listopada 2015 r. Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie we współpracy z Filią GCKiS w Chotomowie zorganizowała wieczór wspomnieniowy poświęcony zmarłej tragicznie aktorce ? Małgorzacie Gudejko-Masalskiej. Tym razem, spotkanie w ramach cyklu ?Jabłonowskie Spotkania z Poezją?, miało miejsce w sali widowiskowej Filii GCKiS w Chotomowie, przy ul. Partyzantów 27.

Małgorzata Gudejko-Masalska, mieszkanka Chotomowa była aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną, lektorką radiową i ? poetką.  

 

 

 

Więcej…
 
Wieczór wspomnień w Chotomowie

Poetycki Wieczór Wspomnień w Chotomowie - zaproszenie


7 listopada 2015 r. (sobota) zapraszamy do Chotomowa, na wieczór wspomnieniowy poświęcony pamięci Małgorzaty

Gudejko-Masalskiej.

Małgorzata Gudejko-Masalska (1958-2012) ? aktorka, poetka, piosenkarka. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, od 2011 roku aktorka Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza, na scenie śpiewała również z powodzeniem poezję i piosenki z własnymi tekstami. Najbardziej zapamiętamy ją z roli tytułowej Pani Dulskiej w spektaklu "Moralność Pani Dulskiej", którego premiera odbyła się na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Spotkanie ze Stanem Borysem

Jabłonowskie Spotkania z Poezją - relacja

11 października Gminna Biblioteka Publiczna im. Ks. Jana Twardowskiego w ramach Jabłonowskich Spotkań z Poezją zorganizowała wieczór promujący tomik wierszy Stana Borysa, pt.: ?Daleko donikąd?.

Tym razem spotkanie miało miejsce w Jabłonowskim Pałacu.

Więcej…
 
Spotkania z Poezją (11.10.2015 r.)

Jabłonowskie Spotkania z Poezją - zaproszenie

 

STAN BORYS - jedna z największych postaci w historii muzyki rozrywkowej, wokalista, kompozytor, aktor i POETA - będzie gościem spotkania organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jabłonnie pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Jabłonna.


 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 32
Free joomla themes