Wydarzenia kulturalne
Obchody stulecia urodzin księdza Jana Twardowskiego (30.05.2015)
Więcej…
 
XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w GBP Jabłonna (9-15 maja) - relacja

Obchody XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jabłonnie, wypełnione były różnorodnymi atrakcjami. Było kolorowo i interesująco ? każdy, zarówno dziecko, jak i dorosły mógł odnaleźć w przygotowanym przez nas programie coś dla siebie. 

Więcej…
 
Noc w Bibliotece (15.05.2015 r.) - relacja.

W piątek 15 maja 2015 r., po raz pierwszy w swojej historii,Biblioteka w Jabłonnie zaprosiła swoich czytelników (i nie tylko) na ?Noc w Bibliotece?. Dla wszystkich, którzy odwiedzili nas tego dnia po godzinach (czyli od godziny 16:00 do północy) przygotowaliśmy bogatą ofertę atrakcji: gry planszowe, spotkania autorskie, projekcję filmu a także słodki poczęstunek.

Więcej…
 
Wieczór Poetycko-Muzyczny Anny Osmakowicz (18.04.2015 r.) - relacja

W sobotę 18 kwietnia 2015 r. na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie do Sali Widowiskowej Filii GCKiS w Chotomowie przybyła wszechstronnie uzdolniona wokalistka ? Anna Osmakowicz. Wszechstronnie, ponieważ w jej repertuarze odnajdziemy zarówno utwory jazzowe, ballady bluesowe, ale także arie operowe.

Sobotnie spotkanie poświęcone było wybitnemu polskiemu kompozytorowi, pedagogowi i publicyście ? Tadeuszowi Prejznerowi. Fragmenty jego autobiograficznej książki ?Muzyka była zawsze w nas?, przeczytane przez Panią Annę, przybliżyły zgromadzonym tą nieszablonową postać. Następnie piosenkarka wykonała kilka utworów ze swojej płyty ?Bez Ciebie?, zawierającej kompozycje Tadeusza Prejznera.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 29
Free joomla themes