Wydarzenia kulturalne
Noc w Bibliotece 2016 r.

Noc Bibliotek w Jabłonnie - Zaproszenie


W piątek 3 czerwca 2016 r. Biblioteka jabłonowska po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK. Biblioteka zaprasza do siebie wszystkich czytelników od godziny 8:00 do 22:00. Na wszystkich, którzy odwiedzą tego dnia jabłonowską książnicę czekają wyjątkowe atrakcje.

 

Program "Noc w Bibliotece"

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek - 2016 r.

XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - relacja


Za nami już trzynasta edycja Tygodnia Bibliotek. Tegoroczne hasło brzmiało: ?Biblioteka inspiruje?. Z tej okazji jabłonowska Biblioteka przygotowała dla mieszkańców Gminy całe mnóstwo atrakcji. Naszym zadaniem było dotarcie do każdej grupy wiekowej.

 

 

 

Więcej…
 
Święto Książki 2016 r.

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

 

W ostatnią sobotę, 23 kwietnia 2016 r. odbyło się spotkanie literacko?muzyczne zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie i Filię GCKiS w Chotomowie.

 

Więcej…
 
Światowy Dzień Książki i Praw Aurorskich 2016 r.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - zapraszamy


Biblioteka w Jabłonnie, aby uczcić Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich zaprosiła tym razem Michała Laszuka, mieszkańca powiatu legionowskiego, autora 6 książek prozatorskich i 2 poetyckich. Wybrane fragmenty książek przeczyta Jowita Budnik, aktorka (odtwórczyni roli Papuszy). Oprawę muzyczną zapewni zespół wokalny "Młodzież 50+"

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do Chotomowa

23 kwietnia 2016 r. (sobota), godz. 15.00
(Dom Kultury przy ul. Partyzantów 27)

 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 33
Free joomla themes