Wydarzenia kulturalne
Wtorek z Moniką Sawicką

Wtorek z Moniką Sawicką

 

Wtorek z Moniką Sawicką, autorką bestsellerowych powieści już za nami. O godzinie 10.00    pisarka spotkała się z najmłodszymi.  Pierwsze spotkanie było z elementami edukacyjnymi i  poznawczymi. Przedszkolaki z naszych jabłonowskich przedszkoli mieli okazję zapoznać się z najnowszą książką dla dzieci ?O Kajtku szczęściarzu". Ta książka to pełna radości i uśmiechu rozmowa autorki z najmłodszymi. Dzieci z uwagą słuchały opowieści o głównym bohaterze ? dzielnym i mądrym piesku. Piesku, który istnieje naprawdę. Spotkanie to było lekcją przyjaźni, odpowiedzialności za drugą istotę, nauką o tym, jak i dlaczego należy opiekować się zarówno braćmi mniejszymi jak i młodszym rodzeństwem. Na zakończenie autorka ogłosiła konkurs plastyczny na portret głównego bohatera.

Więcej…
 
Spotkania z Moniką Sawicką

Spotkania z Moniką Sawicką

    

Gminna Publiczna Biblioteka w Jabłonnie serdecznie zaprasza 20 września 2016 r. na spotkanie autorskie z Moniką Sawicką

 

Więcej…
 
Święto Gminy i Narodowe Czytanie już za nami!

Święto Gminy i Narodowe Czytanie już za nami!

 

4 września 2016 r. na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego, podczas obchodów Święta Gminy Jabłonna, odbyło się Narodowe Czytanie. Nasza Biblioteka po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji ?Narodowe Czytanie?, zainicjowanej przez Parę Prezydencką RP. Akcja ta stanowi wspaniałą okazję , by raz jeszcze przeżyć, zapierające dech w piersiach przygody sienkiewiczowskich bohaterów.

 

 

Więcej…
 
Narodowe Czytanie ?Quo vadis?

Narodowe Czytanie ?Quo vadis?

 

3 września 2016 r. w ramach akcji Narodowe Czytanie cała Polska zagłębi się w lekturze ?Quo vadis? Henryka Sienkiewicza a mieszkańcy Gminy Jabłonna w dniu 4 września podczas Swięta Gminy.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 35
Free joomla themes