Wydarzenia kulturalne
Promocja książki - Harry Potter i Książę Półkrwi

Spotkanie, mające na celu promocję książki "Harry Potter i Książę Półkrwi" zgromadziło niemal setkę dzieci z okolicznych szkół. Fragment opowiadania przeczytała Krystyna Czubówna, wprowadzając wszystkich w tajemniczy klimat książki. Pomocą ku temu była także dekoracja, własnoręcznie przygotowana przez dzieci. Sala GCKiS przemieniła się w mroczne miejsce, dzięki pająkom zwisającym na ścianach.. Spotkanie było także okazją do przeprowadzenia konkursu ze znajomości przygód Harrego. Pytania ułożyły dzieci z Caritasu, a dodatkowy quiz przygotowała p. Ilona Kucińska.

Dla każdego był to niezapomniany dzień, co szczególnie odczuli rodzice, których pociechy wcale nie miały ochoty wracać tak szybko do domu.. :)

 
33 Wiersza ks. Jana Twardowskiego

W niedzielę 20 listopada 2005r. w kościele parafialnym w Jabłonnie odbyła się promocja tomiku poezji ks. Jana Twardowskiego.

"33 wiersze" to najnowszy tomik poetycki ks. Jana Twardowskiego. Wyboru dokonała Anna Czachorowska ? kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie, warszawska poetka i przyjaciółka ks. Jana, która specjalnie dla uczczenia 90 urodzin autora przygotowała wydanie osobiste i szczególne. Promocję książki poprzedziła Msza Św. w intencji zdrowia ks. Twardowskiego.

Więcej…
 
Wieczór poezji Karola Wojtyły

W dniu 18 maja 2005 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie odbyło się spotkanie z poezją Karola Wojtyły. Z poezją, która przybliżyła niezwykłą postać Ojca Świętego i skłoniła wszystkich obecnych do refleksji i zadumy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia313233343536następnaostatnia»

Strona 36 z 36
Free joomla themes