Konkurs "Płynie Wisła, płynie po jabłonowskiej krainie"

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastyczno-Literackiego


Gminny Kunkurs Plastyczno-Literacki "Płynie Wisła, płynie po jabłonowskiej krainie" - rozstrzygnięty.

Podajemy listę zwycięzców, którzy otrzymają nagrody


3 czerwca 2017 r. - podczas imprezy organizowanej w Jabłonnie z okazji "Dnia Dziecka"

 

 

 

 

Protokół z posiedzenia jury (format PDF)

 

 

PROTOKÓŁ                                                                                                                                      
z posiedzenia Jury Gminnego Konkursu Plastyczno – Literackiego 
pt. „Płynie Wisła, płynie po jabłonowskiej krainie” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Jabłonna

W dniu 19 maja 2017 r. przeprowadzono w Gminnej Bibliotece Publicznej im. ks. Jana Twardowskiego finał konkursu plastyczno-literackiego, adresowanego do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu Gminy Jabłonna.                                                                                                                                
Oceny prac konkursowych dokonała komisja konkursowa w składzie:

Przewodnicząca Jury:

P. Nanuli Burduli – artysta plastyk

Członkowie:

P. Alicja Bieleninnik – st. bibliotekarz w GBP Jabłonna                                                                                                           
 P. Aneta Oczkowicz – st. bibliotekarz w GBP Jabłonna

       Na konkurs wpłynęło 25 prac plastycznych i 15 prac literackich z terenu Gminy Jabłonna. Podczas oceniania prac plastycznych Jury brało pod uwagę:                            
technikę wykonanej pracy, oryginalność, pomysłowość, estetykę, samodzielność w wykonywaniu prac.

Po obejrzeniu prac Jury postanowiło przyznać nagrody dla poszczególnych kategorii wiekowych:   

Katergoria

Przedszkole i klasa „0”

I Miejsce - Łucja Tymińska, klasa 0 b Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

II miejsce - Dominik Grendziński , Przedszkole Gminne w Jabłonnie

III Miejsce ex aequo – Julia Perzanowska, Przedszkole Gminne w Jabłonnie

                                    - Przedszkole „Zielone Jabłuszko” w Jabłonnie  (praca zbiorowa)

Wyróżnienie              - Zuzanna Barszczewska , Przedszkole Gminne w Chotomowie                                                  

Kategoria

klasy I- III - Szkoła Podstawowa

I Miejsce ex aequo – Piotr Łatkowski, vklasa III f Szkoła Podstawowa w Chotomowie      

                                     - Małgorzata Lisowska,v klasa I c Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

II Miejsce ex aequo – Bartosz Pogrudka, klasa I c Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

                                   - Wojciech Tabor, klasa III a Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie

III Miejsce                 - Nikodem Grendziński, klasa I c Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

Wyróżnienie             - Hanna Sawicka. Klasa III a Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rajszewie

Kategoria

klasy IV-VI Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

I Miejsce ex aequo - Natalia Sobiech, klasa V b Szkoła Podstawowa w Chotomowie

                                 - Weronika Wolińska, klasa I c Gimnazjum w Chotomowie

II miejsce ex aequo – Jonasz Grendziński, klasa IV d Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

                                     - Aleksandra Konarzewska, klasa III a Gimnazjum
w Chotomowie

III Miejsce                  - Wiktoria Paciorek – klasa II e Gimnazjum w Chotomowie

 

Podczas oceniania prac literackich Jury brało pod uwagę:

pomysłowość, oryginalność, wyobraźnię twórczą, samodzielność w napisaniu pracy.

Po przeczytaniu prac literackich (opowiadań i wierszy) Jury postanowiło przyznać nagrody dla poszczególnych kategorii wiekowych:

Kategoria

Klasa I-III – Szkoła Podstawowa

II Miejsce           -  Julia Przybylska, klasa III a Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie

Wyróżnienie      - Maja Fitas, klasa III a Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rajszewie

                           - Katarzyna Zatorska, klasa III s Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie

                         - Kinga Chwedczuk, klasa III a   Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie

                           - Jagoda Nosarzewska, klasa III a Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie

                           - Aleksandra Twardowska, klasa III a Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie      

Kategoria

klasa IV-VI – Szkoła Podstawowa

II Miejsce ex aequo - Alicja Łatkowska, klasa IV e Szkoła Podstawowa w Chotomowie  

                                       - Kornelia Topczewska, klasa V b Szkoła Podstawowa
w Chotomowie

III Miejsce                    - Aleksander Wojdyła, klasa VI Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie  

Wyróżnienie             - Malina Nosarzewska, klasa V Niepubliczna Szkoła Podstawowa
w Rajszewie          

Kategoria

Gimnazjum klasy I-III

I miejsce    - Martyna Kowalska, klasa I a Gimnazjum w Chotomowie

III Miejsce    - Natalia Kwiatkowska, klasa III c Gimnazjum w Chotomowie

Wyróżnienie - Mateusz Dąbrowski, klasa III c Gimnazjum w Chotomowie

  Free joomla themes