Spotkania z pasjami - Krystyna Janda.
 

 

Wczoraj, 19 września, gościliśmy seniorów z Jabłonny na kolejnym z cyklu "Spotkań z pasjami". Tym razem, poprzez internetową wideokonferencję, gościliśmy u Krystyny Jandy w Teatrze Polonia. 

 

Znana z wielu filmów i sztuk teatralnych aktorka, opowiadała o swojej pracy w teatrze i na planach zdjęciowych. Pani Janda podzieliła się z widzami, zgromadzonymi w bibliotekach w całej Polsce, kilkoma ciekawymi i dowcipnymi anegdotami ze środowiska aktorskiego. Gwiazda spotkania gorąco namawiała seniorów do aktywnego życia i otwartości wobec nowinek technicznych, w tym Internetu. 

W drugiej części "Spotkania..." Krystyna Janda odpowiadała na pytania przesyłane z całego kraju poprzez internetowy czat. Zainteresowanie było ogromne i niestety nie starczyło czasu na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania (my również w tym tygodniu nie mieliśmy szczęścia).

 

Kolejne ze "Spotkań z pasjami" już za tydzień - w czwartek o godzinie 11. Tym razem gościem projektu będzie aktorka Teresa Lipowska, znana ze swojej roli w serialu "M jak miłość". Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu zapraszamy do Biblioteki w Jabłonnie. 

 

  Free joomla themes