Spotkania z pasjami ? Agnieszka i Marcin Kręgliccy.

12 września zainaugurowaliśmy, razem z wieloma innymi bibliotekami z całej Polski, nowy projekt, realizowany w ramach Fundacji Orange dla Bibliotek, noszący nazwę ?Spotkania z pasjami?.

Zebrani w bibliotece czytelnicy, po małym poczęstunku, mieli okazję obejrzeć, za pomocą technologii streamingu online, realizowany na żywo program. Gośćmi programu byli Agnieszka i Marcin Kręgliccy, znani restauratorzy i eksperci w kwestiach kulinarnych.

Tematem spotkania było slow food, czyli sztuka przygotowywania smacznych, łatwych i czasami zaskakujących przekąsek, doskonałych na przyjęcia i inne imprezy okolicznościowe. Po spotkaniu uczestnicy zgromadzeni w bibliotece chętnie dzielili się swoimi opiniami na tematy kulinarne, a także mogli zadać państwu Kręglickim pytania.

W ramach projektu ?Sotkań z pasjami? zostanie zrealizowanych 12 wideokonferencji. Gościem następnego spotkania będzie Krystyna Janda. Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach zapraszamy do Biblioteki w Jabłonie w każdy czwartek o godz. 11:00.