Uroczyste wręczenie nagród

16 stycznia 2013 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom
Quizu Literackiego ?Czy znasz wiersze Hanny Niewiadomskiej??.

Podczas uroczystości wręczenia nagród uczestnikom Quizu Literackiego, mającej miejsce w siedzibie chotomowskiej biblioteki, obecna była Hanna Niewiadomska ? autorka wierszy, z których uczniowie musieli wykazać się doskonałą wiedzą oraz Anna Czachorowska ? dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie. Wszyscy nagrodzeni uczestnicy to uczniowie Szkoły Podstwowej w Chotomowie. Obie Panie gratulowały uczniom udziału w konkursie i wręczyły pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Nie zabrakło również słodkości i upominków, których fundatorami byli: Hanna Niewiadomska i Sklep ?Feniks? z Chotomowa. Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich do pamiątkowego zdjęcia.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach biblioteki.

Biblioteka w Chotomowie.