Świąteczne czytanie

5 grudnia 2017 roku, w wigilię Dnia Świętego Mikołaja, w naszej Bibliotece gościły dzieci z przedszkola „Bajkowy Dom" i z przedszkola Gminnego. Opowiadanie pt. „Czekoladowy Mikołaj" czytali dzieciom zaproszeni przez nas goście. Dzieci z „Bajkowego Domu wysłuchały ciekawej opowieści o Mikołaju w wykonaniu p. Danuty Maksymiuk, animatorki kultury z GCKiS w Jabłonnie. Natomiast dzieci z Przedszkola Gminnego w wykonaniu reprezentanta Gminy - p. Sławomira Wieczorka, który tym razem zastąpił w czytaniu p. Wójta Gminy Jabłonna.

Pan Sławomir przybył do nas w towarzystwie p. Dominiki Lemke z Wydziału Promocji. Po wysłuchaniu opowiadań dzieci z wielkim entuzjazmem zaśpiewały kolędy i piosenki związane z Mikołajem oraz choinką. Na zakończenie, uczestnicy tych spotkań obdarowani zostali czekoladowym Mikołajem. Państwu czytającym dzieciom, jak również dzieciom i ich nauczycielkom, serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólne celebrowanie Dnia Świętego Mikołaja.

PC051193aaa  PC051194aaa  PC051199aaa  PC051201aaa  PC051207aaa