Relacja z przedstawienia

"Troskliwe Misie" - relacja ze spotkań

Od roku 2002, dzień 25 listopada jest Światowym Dniem Pluszowego Misia. Biblioteka nie zapomina o tym święcie i rokrocznie zaprasza swoich najmłodszych czytelników na spektakle teatralne z Misiem w roli głównej.

W tym roku, w dniu 27 listopada 2017 r. (poniedziałek) na zaproszenie naszej Biblioteki, w salach widowiskowych GCKiS , w Jabłonnie i w Chotomowie wystąpił gościnnie Teatr Fantazja z Krakowa ze spektaklem pt.„Troskliwe Misie”. Akcja bajki rozgrywa się w przepięknej, tęczowej krainie. Mieszkający tam misie posiadają magiczną moc – każdy inną. Główna bohaterką jest Misia Tulisia, która pragnie odkryć swoje przeznaczenie i wewnętrzną siłę, aby pomagać innym. Aktorzy szybko nawiązali kontakt z najmłodszymi widzami i zachęcili ich do czynnego udziału w przedstawieniu. Dzieci wspólnie z bajkowymi postaciami, śpiewały, tańczyły i chętnie wykonywały zadania. Co najważniejsze, miały okazję przekonać się, jak ważne jest niesienie pomocy innym. Radość w oczach wszystkich dzieci była dla nas bezcenna.

24131087 1077998748969300 7726429121971535029 n