Zaproszenie na wieczór autorski Renaty Chołuj (09.05.2015 r.)

Geriavity zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie z Renatą Chołuj, autorką książki "Geriavity". Sobota, 9 maja 2015 r. o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Domu Ogrodnika.

Bohaterem Geriavitów jest Tomasz Szroniewski, ginekolog-położnik. Zna się na robocie. Prowadzi  skromne, kawalerskie życie. Mieszka w Warszawie, na Żoliborzu, w ciasnej garsonierze pełnej książek. Rozedrgana od nowych trendów i mód stolica nie interesuje doktora. Żadnych fitnessów, modnych klubów czy restauracji... Introwertyczny i skupiony na sobie zmaga się z rzeczywistością. Wystrzega się matki, a nawet kobiet w ogóle - w kontaktach innych niż zawodowe...

 
Wystawa "Oaza księdza Jana"

Od piątku 8 maja, wszyscy odwiedzający bibliotekę w Jabłonnie, mają okazję zapoznać się z wystawą "Oaza księdza Jana", prezentującą unikatowe zdjęcia z domu księdza Jana Twardowskiego, patrona naszej Biblioteki. Poniżej prezentujemy internetową wersję wystawy. Zapraszamy do "zwiedzania".

 
Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Muzyka Pana Moniuszki"


  Biblioteka w Jabłonnie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Gminnym Konkursie plastycznym "Muzyka Pana Moniuszki".

  Zachęcamy do skorzystania z książki Wandy Chotomskiej pt. "Muzyka Pana Moniuszki", która jest dostępna w Bibliotece w Jabłonnie i filii w Chotomowie.

 

 

 

 Na stronie "Muzykoteka Szkolna"

  o Stanisławie Moniuszko  

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin Konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 
Ochrona danych osobowych

Przetwarzanie danych osobowych - informacja

 
Relacja ze Światowych Dni Poezji w Chotomowie

Światowe Dni Poezji w Chotomowie - relacja


  Jak przystało na Bibliotekę, która ma za Patrona wielkiego poetę ks. Jana Twardowskiego, uczestniczy ona co roku w uroczystościach Światowego Dnia Poezji.

  Za nami pierwsze spotkanie, w ramach XIX Światowego Dnia Poezji, które odbyło się w dniu 5 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowej Filii GCKiS w Chotomowie.

 

 

 

 

 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 97
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting