Spotkania z pasjami - Latające Babcie
3 października, już po raz czwarty, gościliśmy seniorów w Bibliotece na, organizowanych w ramach projektu Orange dla Bibliotek, SPOTKANIACH Z PASJAMI. Bohaterami (sic! - w grupie znajduje się również jeden dziadek) spotkania była grupa "Latających Babć" z Łodzi.
 
Zapraszamy do DKK.
F-M-Tom-I-i-II Boris-Akuninimages big21978-83-247-0617-4  

Jeżeli lubicie państwo książki i chcielibyście wymienić się z innymi swoimi uwagami na ich temat, zapraszamy do udziału w zajęciach, organizowanego przy GBP w Jabłonnie, Dyskusyjnego Klubu Książki. Na pierwszym spotkaniu, które już 23 października o godz 17:30, omawiać będziemy prozę kryminalistyczną na przykładzie powieści Borysa Akunina "F.M."

Wszystkich zaineresowanych zapraszamy do placówek bibliotecznych GBP w Jabłonnie, po więcej informacji. 

 
Spotkania z pasjami - Teresa Lipowska

 

 

 

 

 

 

 

26 września, gościem setek bibliotek i instytucji kulturalnych w całym kraju, biorących udziałw projekcie "Spoktania z Pasjami", była aktorka znana ze swojej roli w serialu "M jak miłość", Teresa Lipowska.

 
Spotkanie z Argentyną

Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie oraz
polonijna Biblioteka im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires
mają zaszczyt zaprosić na:

 
Spotkania z Hanną Niewiadomską w Bibliotece w Jabłonnie

 

We wtorek, 24 września, Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie zorganizowała, dla dzieci z klas 0-III,  dwa spotkania, ze znaną legionowską autorką literatury dziecięcej, Hanną Niewiadomską.

 

 
«pierwszapoprzednia91929394959697następnaostatnia»

Strona 95 z 97
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting