Kiedy nikt nie widzi książki żyją

 
Ibuki w GBP Jabłonna w 2015 r.

"Ibuki" czyli książki elektroniczne dostępne na platformie ibuk libra już na dobre zagościły w, kierowanej do czytelników, ofercie naszej biblioteki. Stanowią one cenne uzupełnienie naszego księgozbioru o różnorodne książki o tematyce popularnonaukowej. Dzięki udziałowi w Mazowieckim Konsorcjum Bibliotek, które wykupiło wspólnie, dzieląc się kosztami, dostęp do platformy internetowej PWN, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu możliwość korzystania z aż 1074 pozycji. Dokładną listę tytułów oraz szczegółową instrukcję korzystania z ibuków, zamieszczamy poniżej. Gorąco zapraszamy do placówek naszej Biblioteki po odbiór kodów PIN umożliwiających dostęp subskrypcji Mazowieckiego Konsorcjum Bibliotek.

>>INSTRUKCJA<< >>LISTA KSIĄŻEK<<

 
Konkurs plastyczny PLASTUŚ

plastusWszystkie dzieci do lat 10
zapraszamy do uczestnictwa
w Gminnym Konkursie Plastycznym PLASTUŚ.


Na konkurs można składać prace plastyczne, inspirowane książką  Marii Kownackiej "Plastusiowy Pamiętnik".

Szczegółowe informacje oraz Regulamin konkursu dostepne są poniżej oraz w placówce Biblioteki.

 
Zaproszenie na wieczór autorski Renaty Chołuj (09.05.2015 r.)

Geriavity zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie z Renatą Chołuj, autorką książki "Geriavity". Sobota, 9 maja 2015 r. o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Domu Ogrodnika.

Bohaterem Geriavitów jest Tomasz Szroniewski, ginekolog-położnik. Zna się na robocie. Prowadzi  skromne, kawalerskie życie. Mieszka w Warszawie, na Żoliborzu, w ciasnej garsonierze pełnej książek. Rozedrgana od nowych trendów i mód stolica nie interesuje doktora. Żadnych fitnessów, modnych klubów czy restauracji... Introwertyczny i skupiony na sobie zmaga się z rzeczywistością. Wystrzega się matki, a nawet kobiet w ogóle - w kontaktach innych niż zawodowe...

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 97
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting