Światowy Dzień Poezji - 2019

XIX Światowy Dzień Poezji w Chotomowie - Zaproszenie


 Z okazji XIX Światowego Dnia Poezji serdecznie zapraszamy mieszkańców Chotomowa i okolic na spotkanie poetycko-muzyczne, który odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w Sali widowiskowej filii GCKiS w Chotomowie - ul. Partyzantów 27. 

 To impreza, która odbywa się już od 2001 roku, a Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie uczestniczy w niej od 14 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program - XIX SDP (PDF)

 

 

 
Spotkanie z filozofią

Warsztaty filozoficzne w Jabłonnie i w Chotomowie


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Chotomowski konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Najładniejsza zakładka do książki"


Serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych szkół podstawowych w Chotomowie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na "Najładniejszą zakładkę do książki".

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Regulamin konkursu

 
Priorytet 2 - Spotkanie z Hanną Niewiadomską w Jabłonnie (12.11.2014 r.) - relacja

W środę 12 listopada gościliśmy 4 klasy zerówkowiczów, na dwóch spotkaniach ze, znaną legionowską autorką poezji dziecięcej, Hanną Niewiadomską. Spotkania zostały zorganizowane we współpracy ze Szkołą Podstawową im. Armii Krajowej w Jabłonnie w ramach programu ?Priorytet 2: Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek?.

 
Festiwal Poezji Słowiańskiej

XI Festiwal Poezji Słowiańskiej


   W dniu 26 października 2018 r. Gminna Biblioteka Publiczna im ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie, już po raz jedenasty uczestniczyła w Festiwalu Poezji Słowiańskiej. Tym razem spotkanie odbyło się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chotomowie dla uczniów klas gimnazjalnych. 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 97
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting