Recenzje Czytelników

Drogi czytelniku, jeżeli przeczytałeś ciekawą książkę i chcesz komuś ją polecić, napisz do nas. Twoją recenzję umieścimy w niniejszym blogu. e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Wystawa prac Nanuli Burduli

Dla tych którzy nie mieli okazji zobaczyć prac pani Nanuli Burduli, prezentowanych w czasie Tygodnia Bibliotek w bibliotece w Jabłonnie, przygotowaliśmy poniżej małą galerię.

 
Wizyta Winstona Moralesa Chavarro

"Liry Dram"- o wizycie Winstona Moralesa Chavarro w Polsce i w Jabłonnie


 Przedstawiamy strony (63-80) z najnowszego numeru Kwartalnika literacko-kulturalnego "Liry Dram" (23/2019), na których opublikowano artykuły (Barbary Curzytek i Anny Czachorowskiej) - o wizycie w Polsce i twórczości kolumbiskiego poety Winstona Moralesa Chavarro, a także obszerny wywiad  Anny Czachorowskiej z Poetą. Na stronach (90-91) zamieszczono wiersze autorstwa Anny Czachorowskiej z tomiku "W poczekalni snów".

 

 

 

 

 

 

 

 
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS ? po raz kolejny naszym Donatorem!

Stowarzyszenie Autorów  ZAiKS ? po raz kolejny naszym Donatorem!


15

Miło nam poinformować, iż Zarząd Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS po rozpatrzeniu naszego Wniosku, podjął decyzję o przyznaniu ze środków Funduszu dotacji w kwocie 3.000,-zł na Gminny Konkurs Literacki inspirowany życiem i twórczością ks. Jana Twardowskiego.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, na organizowany przez nas Ogólnopolski Konkurs  Poetycki również otrzymaliśmy dotację, w wysokości  5.000,-zł.

 Za co serdecznie dziękujemy.

 

Stowarzyszenie Autorów  ZAiKS ? po raz kolejny naszym Donatorem!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
 
Wywiad z Winstonem Moralesem Chavarro

"Myśl Polska" tygodnik społeczno-polityczny


  Zapraszamy do przecztania wywiadu z Winstonem Moralesem Chavarro, który ukazał sią na łamach tygodnika społeczno-politycznego "Myśl Polska" (2019, nr 25-26) Wywiad przeprowadzili: Stanisław Stanik i Zdzisław Koryś.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 99
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting