Recenzje Czytelników

Drogi czytelniku, jeżeli przeczytałeś ciekawą książkę i chcesz komuś ją polecić, napisz do nas. Twoją recenzję umieścimy w niniejszym blogu. e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Wystawa prac Nanuli Burduli

Dla tych którzy nie mieli okazji zobaczyć prac pani Nanuli Burduli, prezentowanych w czasie Tygodnia Bibliotek w bibliotece w Jabłonnie, przygotowaliśmy poniżej małą galerię.

 
Relacja ze Światowych Dni Poezji w Chotomowie

Światowe Dni Poezji w Chotomowie - relacja


  Jak przystało na Bibliotekę, która ma za Patrona wielkiego poetę ks. Jana Twardowskiego, uczestniczy ona co roku w uroczystościach Światowego Dnia Poezji.

  Za nami pierwsze spotkanie, w ramach XIX Światowego Dnia Poezji, które odbyło się w dniu 5 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowej Filii GCKiS w Chotomowie.

 

 

 

 

 

 

 
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS ? po raz kolejny naszym Donatorem!

Stowarzyszenie Autorów  ZAiKS ? po raz kolejny naszym Donatorem!


15

Miło nam poinformować, iż Zarząd Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS po rozpatrzeniu naszego Wniosku, podjął decyzję o przyznaniu ze środków Funduszu dotacji w kwocie 3.000,-zł na Gminny Konkurs Literacki inspirowany życiem i twórczością ks. Jana Twardowskiego.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, na organizowany przez nas Ogólnopolski Konkurs  Poetycki również otrzymaliśmy dotację, w wysokości  5.000,-zł.

 Za co serdecznie dziękujemy.

 

Stowarzyszenie Autorów  ZAiKS ? po raz kolejny naszym Donatorem!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
 
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

 
  Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest w większości krajów od 1996 roku. Ustanowiono go rok wcześniej na 28. sesji Konferencji Generalnej UNESCO (na wniosek rządu Hiszpanii i Międzynarodowej Unii Wydawców), w celu promocji czytelnictwa i ochrony własności intelektualnej.

 

       Zachęcamy do obejrzenia poniżej:

Blog prowadzony przez Winstona Moralesa Chavarro 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 95
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting