Wydarzenia kulturalne


Święto Gminy i Narodowe Czytanie już za nami!

Święto Gminy i Narodowe Czytanie już za nami!

 

4 września 2016 r. na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego, podczas obchodów Święta Gminy Jabłonna, odbyło się Narodowe Czytanie. Nasza Biblioteka po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji ?Narodowe Czytanie?, zainicjowanej przez Parę Prezydencką RP. Akcja ta stanowi wspaniałą okazję , by raz jeszcze przeżyć, zapierające dech w piersiach przygody sienkiewiczowskich bohaterów.

 

 

 
Narodowe Czytanie ?Quo vadis?

Narodowe Czytanie ?Quo vadis?

 

3 września 2016 r. w ramach akcji Narodowe Czytanie cała Polska zagłębi się w lekturze ?Quo vadis? Henryka Sienkiewicza a mieszkańcy Gminy Jabłonna w dniu 4 września podczas Swięta Gminy.

 

 
Spotkanie z Ernestem Bryllem

Spotkanie z Ernestem Bryllem  - Zaproszenie


W ramach "Jabłonowskich Spotkań z Poezją"  Biblioteka w Jabłonnie serdecznie zaprasza na spotkanie z Ernestem Bryllem, króre odbędzie się w najbliższy poniedziałek - 13 czerwca 2016 r. o godzinie 15:00 w Sali Widowiskowej Domu Ogrodnika w Jabłonnie.

 

 

 

 

 
"Noc w Bibliotece" - relacja

Noc w Bibliotece już za nami


Biblioteka w Jabłonnie  zorganizowała, tak jak w ubiegłym roku, Noc Bibliotek w przeddzień tej oficjalnej.

W piątek 3 czerwca 2016 r. nasza biblioteka czynna była od 8:00 do 22:00. 

 
Noc w Bibliotece 2016 r.

Noc Bibliotek w Jabłonnie - Zaproszenie


W piątek 3 czerwca 2016 r. Biblioteka jabłonowska po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK. Biblioteka zaprasza do siebie wszystkich czytelników od godziny 8:00 do 22:00. Na wszystkich, którzy odwiedzą tego dnia jabłonowską książnicę czekają wyjątkowe atrakcje.

 

Program "Noc w Bibliotece"

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 28
Free joomla themes