Jabłonowskie Spotkania z Poezją

W minioną niedzielę (27.03.) Gminna Biblioteka Publiczna   im. Jana Twardowskiego w Jabłonnie miała przyjemność gościć szerokie grono czytelników, przybyłych wysłuchać wierszy i fragmentów życiorysu Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Wiosenne Jabłonowskie Spotkania z Poezją rozpoczęła p. Grażyna Matkowska-Skowron śpiewając jeden z utworów Edith Piaff.

Natomiast sylwetkę i ciekawostki z życia Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiejze swadą opowiadała p. Mariola Pryzwan, autorka książki pt. ?Lilka ? wspomnienia o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej?. Fragmenty książki i wybrane wiersze poetki czytała znana aktorka Teresa Lipowska.

Wieczór zakończył się mini recitalem p. Grażyny Matkowskiej-Skowron. Po spotkaniu można było zakupić wyżej wspomnianą książkę i uzyskać autografy obu pań. Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie dziękuje Czytelnikom za tak ogromne zainteresowanie Jabłonowskimi Spotkaniami z Poezją.

Życzymy sobie i Państwu aby ich było jak najwięcej.