IBUKI W GBP JABŁONNA

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jabłonnie wierzymy, że działania modernizacyjne mogą przyczynić się do otworzenia przed czytelnikami nowych, fascynujących możliwości. Jesteśmy również przekonani, że rozszerzenie dostępu do e-booków (książek w formie elektronicznej) stanowić będzie kolejny, nieunikniony etap w ewolucji dróg rozpowszechniania słowa pisanego, podobnie jak wcześniej miało to miejsce z popularyzacją książek drukowanych za pomocą maszyny drukarskiej.

Dlatego też, od 2 stycznia br. Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie, jako pierwsza biblioteka w Powiecie Legionowskim, umożliwia swoim czytelnikom korzystanie z bazy ponad 400 książek na platformie Ibuk.pl za darmo.Każdy z czytelników naszej Biblioteki może uzyskać indywidualny login i hasło które otworzą przed nim dostęp do bogatej bazy pozycji z różnych dziedzin wiedzy. Po wszelkie informacje zapraszamy do placówek bibliotecznych, oraz do naszego poradnika.

Oto lista książek dostępnych dla naszych czytelników na ibuk.pl: lista książek.