Świąteczne czytanie

6 i 8 grudnia (wtorek i czwartek) Gminna Biblioteka Publiczna im Ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie, w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, ponownie gościła w swoich progach dzieci z przedszkola "Bajkowy Dom".

Przedszkolaki wysłuchały opowiadań Marty Stęplewskiej pt." Pomocnik Świętego Mikołaja" i "Kto szedł do Babuni Zimy po nowe odzienie" autorstwa Ewy Szelburg-Zarembiny oraz wiersza Edyty Wagonik "List do świętego Mikołaja".

15 grudnia, Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie po raz pierwszy gościła także klasę "0" z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Legionowie, filia w Jabłonnie.
Dzieci zapoznały się z biblioteką, wysłuchały wielu ciekawych informacji na temat książek i pracy biblioteki.

Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały także opowiadania pt. " Pomocnik świętego Mikołaja".