Świąteczne Życzenia

 

Spotkanie lokalnej grupy dyrektorów bibliotek powiatu legionowskiego i nowodworskiego

 
  W dniu 12 grudnia 2017 roku, w naszej Bibliotece odbyło się kolejne (trzecie) spotkanie  lokalnej grupy dyrektorów bibliotek powiatu legionowskiego i nowodworskiego w ramach projektu InicJaTyWy. Grupa InicJaTyWy działa w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program ten wspiera biblioteki w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. Cykl spotkań lokalnych grup dyrektorskich (powiat legionowski i nowodworski) został zainicjowany przez p. Renatę Sowińską, dyrektorkę Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie. Odbywają się co dwa miesiące w siedzibach uczestniczących w projekcie bibliotek. Dotychczas lokalne spotkania odbyły się w Legionowie, Pomiechówku i obecnie w Jabłonnie.

Więcej…
 

Świąteczne czytanie


  5 grudnia 2017 roku, w wigilię Dnia Świętego Mikołaja, w naszej Bibliotece gościły dzieci z przedszkola „Bajkowy Dom" i z przedszkola Gminnego. Opowiadanie pt. „Czekoladowy Mikołaj" czytali dzieciom zaproszeni przez nas goście. Dzieci z „Bajkowego Domu wysłuchały ciekawej opowieści o Mikołaju w wykonaniu p. Danuty Maksymiuk, animatorki kultury z GCKiS w Jabłonnie. Natomiast dzieci z Przedszkola Gminnego w wykonaniu reprezentanta Gminy - p. Sławomira Wieczorka, który tym razem zastąpił w czytaniu p. Wójta Gminy Jabłonna.

Więcej…
 

Kolejna innowacja w jabłonowskiej Bibliotece

 

 Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie uprzejmie informuje, że pod koniec listopada 2017 roku została Biblioteką  Partnerską systemu wypożyczeń międzybibliotecznych Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA.               

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 99
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting