XIX Światowy Dzień Poezji

  

 12 kwietnia (w piątek) o godzinie 18.00, w związku z XIX   Światowym Dniem Poezji, Biblioteka w Jabłonnie gościła poetów i  muzyków z różnych regionów świata.
Spotkanie prowadził Aleksander Nawrocki - poeta, redaktor m.in. „Poezji Dzisiaj". Swoje wiersze prezentowali: Renata Cygan, mieszkająca na co dzień w Londynie, Ludmiła Kebicz - prezes Związku Literatów Białorusi z Grodna, Lam Quang My członek Związku Literatów Wietnamskich i Związku Literatów Polskich, a także Aleksandra Smerechańska i Barbara Jurkowska z Polski. Oprócz poezji publiczność miała okazję wysłuchać piosenek i pieśni w wykonaniu Margarity Novik z Białorusi, Aleksandry Smerechańskiej i pana Lama Qang My.

Więcej…
 

XIX Światowy Dzień Poezji w Jabłonnie  - Zaproszenie


 Biblioteka zaprasza mieszkańców naszej Gminy na kolejne poetycko-muzyczne spotkanie, tym razem do Jabłonny. Wystąpią poeci i wokaliści zagraniczni.

Miejscem imprezy - 12 kwietnia 2019 r. będzie Sala widowiskowa GCKiS w Jabłonnie, ul. Modlińska 102.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program XIX SDP

 

Światowe Dni Poezji w Chotomowie - relacja


  Jak przystało na Bibliotekę, która ma za Patrona wielkiego poetę ks. Jana Twardowskiego, uczestniczy ona co roku w uroczystościach Światowego Dnia Poezji.

  Za nami pierwsze spotkanie, w ramach XIX Światowego Dnia Poezji, które odbyło się w dniu 5 kwietnia 2019 r. w sali widowiskowej Filii GCKiS w Chotomowie.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

XIX Światowy Dzień Poezji w Chotomowie - Zaproszenie


 Z okazji XIX Światowego Dnia Poezji serdecznie zapraszamy mieszkańców Chotomowa i okolic na spotkanie poetycko-muzyczne, który odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w Sali widowiskowej filii GCKiS w Chotomowie - ul. Partyzantów 27. 

 To impreza, która odbywa się już od 2001 roku, a Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie uczestniczy w niej od 14 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program - XIX SDP (PDF)

 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 119
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting