Pytania konkursowe 
obejmują następujące 
wiersze:
 >>Lokomotywa<<
 >>Słoń Trąbalski<<
 >>Ptasie Radio<<
 >>Spóźniony Słowik<<
 >>List do Dzieci<<
 >>Dyzio Marzyciel<<
 >>Zosia Samosia<<
>>Okulary<<
 >>O Grzesiu Kłamczuchu<<
 >>Pan Maluśkiewicz...<<
 >>Rzepka<<
 >>Murzynek Bambo<<
 Lista wierszy
>>Karta Zgłoszeniowa<< >>Regulamin<<
 

Okres adwentowy to, jak wiadomo, czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia i, nie ukrywajmy, na serwowane przy świątecznym stole kulinarne rozkosze. Aby wszystkim smakoszom umilić okres grudniowego wyczekiwania, Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie wraz z chotomowską filią GCKiS przygotowała w ubiegłą sobotę (14 grudnia 2013 r.) szczególną imprezę ? promocję książki kucharskiej ?Siostry Gotują? autorstwa znanej prezenterki telewizyjnej Anny Popek oraz jej siostry Magdaleny Krupy. Dodatkową ozdobę wieczoru stanowił recital piosenek Edith Piaf w wykonaniu Grażyny Skowron-Matkowskiej, upamiętniający wielką szansonistkę w 50 rocznicę jej śmierci.

Więcej…
 
kiermasz1
5Od 1 grudnia do odwołania w bibliotece w Jabłonnie organizowany jest "Święteczny Kiermasz Książki", na którym, obok używanych książek w "szalonych" cenach, można będzie również nabyć świąteczne ozdoby i bibeloty. Serdecznie zapraszamy!
 

W czwartek 28 listopada 2013 r. przeprowadziliśmy w bibliotece w Jabłonnie ostatnie z cyklu, realizowanych w ramach Fundacji Orange, ?Spotkań z Pasjami?. Jego bohaterem był znany podróżnik, dziennikarz, autor książek podróżniczych, Jacek Pałkiewicz.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 100 z 124
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting