Dołącz do nas!


ACADEMICA

 

Szukaj

Polecamy:

 

Dyplom honorowy dla Pani Anny Czachorowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

   Winston Morales Chavarro - poeta, pisarz, dziennikarz
i wykładowca uniwersytecki już wkrótce będzie gościem Biblioteki
w Jabłonnie.

Należymy do:

stowarzyszenie
26 listopada o godzinie 17.30 odbędzie się drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy bibliotece w Jabłonnie. Na spotkaniu omawiana będzie, wybrana przez uczestników, książka autorstwa Mary Ann Shaffer pt.: Stowarszyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w DKK serdecznie zapraszamy!

 

Wielu spośród użytkowników naszej biblioteki zna i ceni opracowania historyczne pióra Sławomira Kopra. Specjalnie dla nich, ale także dla wszystkich którzy interesują się historią, GBP w Jabłonnie przygotowała w ubiegłą sobotę (16.10.2013 r.) spotkanie z ich autorem. Dodatkową atrakcją była obecność, prezentującej na spotkaniu wybrane fragmenty z książek, aktorki Barbary Bursztynowicz, czyli Elżbiety Lubicz z serialu ?Klan?.

Więcej…
 

 

14 listopada gościliśmy seniorów z Jabłonny na kolejnym spośród, realizowanych w ramach Fundacji Orange, ?Spotkań z Pasjami?. Bohaterką spotkania była prof. Elżbieta Skotnicka-Illasiewicz, a tematem internetowej transmisji, kierowanej do bibliotek w całej Polsce, były zagadnienia związane z członkostwem naszego kraju w Unii Europejskiej. 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 93 z 115
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting