Dołącz do nas!


ACADEMICA

 

Szukaj

Polecamy:

 

Dyplom honorowy dla Pani Anny Czachorowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

   Winston Morales Chavarro - poeta, pisarz, dziennikarz
i wykładowca uniwersytecki już wkrótce będzie gościem Biblioteki
w Jabłonnie.

Należymy do:

kiermasz1
5Od 1 grudnia do odwołania w bibliotece w Jabłonnie organizowany jest "Święteczny Kiermasz Książki", na którym, obok używanych książek w "szalonych" cenach, można będzie również nabyć świąteczne ozdoby i bibeloty. Serdecznie zapraszamy!
 

W czwartek 28 listopada 2013 r. przeprowadziliśmy w bibliotece w Jabłonnie ostatnie z cyklu, realizowanych w ramach Fundacji Orange, ?Spotkań z Pasjami?. Jego bohaterem był znany podróżnik, dziennikarz, autor książek podróżniczych, Jacek Pałkiewicz.

Więcej…
 
DZIENMISIA

W poniedziałek 25 listopada 2013 r., na zaproszenie biblioteki, przedszkolaki z Jabłonny i Chotomowa odwiedziła Małgorzata Karasińska wraz z wesołą grupą pacynek i pluszaków, pod wodzą i sztandarem Filipa z Pacynkowa. Okazję do wizyty tej wesołej gromadki stanowiło, przypadające tego dnia, święto Pluszowego Misia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obchodów tego święta w Jabłonnie oraz w Chotomowie.

GALERIA
 
spotkanialogo11
Jedenaste z kolei Spotkanie z Pasjami (21 listopada 2013 r.), było jednocześnie najbardziej ciekawym i zupełnie odbiegającym od, założonego przez realizatorów całego cyklu z Fundacji Orange, programu. Zawdzięczamy to niewątpliwie bohaterce spotkania, znanej malarce i pisarce, Hannie Bakule.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia»

Strona 92 z 115
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting