Misterium "Krzyż - Drzewo Kwitnące"


  28 marca 2018 młodzi aktorzy spotkali się w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych, gdzie zaprezentowali swój kunszt w Misterium „Krzyż-Drzewo Kwitnące”. Na widowni oprócz uczniów, rodziców, pracowników szkoły, zasiedli ks. dziekan Lucjan Szcześniak oraz poetka, Anna Czachorowska - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie.

Więcej pod linkiem:
https://pl.blastingnews.com/spoleczenstwo/2018/03/krzyz-drzewo-kwitnace-misterium-wielkanocne-w-legionowie-002469775.html

 

Wielkanocne Czytanie
 

   Przedszkolaki z Bajkowego Domu odwiedziły dzisiaj naszą Bibliotekę. Grupa Kangurków i Smefrów uczestniczyła w pogadance o tradycjach wielkanocnych i wysłuchały bajki z serii Misia Marysia pod tytułem „Marysia i wielkanocne jajka". Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem wiosennych piosenek i recytowaniem wielkanocnych wierszyków. Życzymy naszym przedszkolakom pięknie ustrojonych, kolorowych koszyczków.

 

Spotkania autorskie z Krzysztofem Piersą - relacja


  W dniu 20 marca 2018 r. na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Twardowskiego przybył p. Krzysztof Piersa, autor książek „Komputerowy ćpun” i „Trener Marzeń”. Spotkania zostały zorganizowane z okazji Tygodnia Bezpiecznego Internetu.

                                                                           

Więcej…
 

Tydzień Bezpiecznego Internetu - spotkanie z Krzysztofem Piersą


  Zapraszamy na spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą promujące jego najnowszą książkę pt. "Trener marzeń".

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 110
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting