Świąteczne czytanie


  5 grudnia 2017 roku, w wigilię Dnia Świętego Mikołaja, w naszej Bibliotece gościły dzieci z przedszkola „Bajkowy Dom" i z przedszkola Gminnego. Opowiadanie pt. „Czekoladowy Mikołaj" czytali dzieciom zaproszeni przez nas goście. Dzieci z „Bajkowego Domu wysłuchały ciekawej opowieści o Mikołaju w wykonaniu p. Danuty Maksymiuk, animatorki kultury z GCKiS w Jabłonnie. Natomiast dzieci z Przedszkola Gminnego w wykonaniu reprezentanta Gminy - p. Sławomira Wieczorka, który tym razem zastąpił w czytaniu p. Wójta Gminy Jabłonna.

Więcej…
 

Kolejna innowacja w jabłonowskiej Bibliotece

 

 Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie uprzejmie informuje, że pod koniec listopada 2017 roku została Biblioteką  Partnerską systemu wypożyczeń międzybibliotecznych Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA.               

Więcej…
 

"Troskliwe Misie" - relacja ze spotkań


  Od roku 2002, dzień 25 listopada jest Światowym Dniem Pluszowego Misia. Biblioteka nie zapomina o tym święcie i rokrocznie zaprasza swoich najmłodszych czytelników na spektakle teatralne z Misiem w roli głównej.

         

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

"Troskliwe Misie" w Bibliotece - Zaproszenie


Zapraszamy najmłodszych - 27.11.2017 r. w najbliższy poniedziałek na przedstawienie pt. "Troskliwe Misie". Wystąpią dla nas aktorzy Teatru "Fantazja" z Krakowa. 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 104
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting