Relacja ze spotkania z Krzysztofem Piersą


  W dniu 20 marca 2017 r. na zaproszenie naszej Biblioteki, przybył p. Krzysztof Piersa, autor książki „Komputerowy ćpun”. W ciągu tego jednego dnia, odbyły się trzy spotkania. O godzinie 9:00 w sali widowiskowej GCKiS dla uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. W spotkaniu tym uczestniczyła także młodzież z PZSiPS w Legionowie. O godzinie 10:45 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Chotomowie, również dla klas szóstych oraz trzecie w sali widowiskowej GCKiS (Filia Chotomów) dla uczniów gimnazjum.

 

Więcej…
 

Spotkanie z Krzysztofem Piersą - Zaproszenie


Uzależnienie od gier komputerowych może wywołać poważne zaburzenia psychiczne, takie jak agresja, wyobcowanie ze środowiska, depresja, a także doprowadzić do licznych dolegliwości fizycznych.

Książka Krzysztofa Piersy "Komputerowy ćpun" jest  historią życia nałogowego gracza, który skończył studia, został dziennikarzem, pozostaje w szczęśliwym związku. Mimo wyobcowania i nałogu wrócił do społeczeństwa, a to niesie pociechę i nadzieję.

źródło opisu: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272032/komputerowy-cpun

 

 

Spotkanie autorskie w Jabłonnie i Chotomowie - realacja


W dniu 9 marca b.r. odbyły się dwa spotkania autorskie i warsztaty dla uczniów szkół podstawowych w Jabłonnie i w Chotomowie.Gościem naszej Biblioteki była Pani dr Ewa Jałochowska, autorka powieści dla dzieci i historyk sztuki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Strona Pani Ewy Jałochowskiej

Więcej…
 

IBUK Libra - niespodzianka

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 92
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting