14 tysięcy złotych dla jabłonowskiej Biblioteki! - więcej nowości wydawniczych od sierpnia 2017 roku

 

W drugiej połowie sierpnia b.r. została podpisana umowa między Biblioteką Narodową a Gminną  Biblioteką Publiczną w Jabłonnie dotycząca dofinansowania w ramach dofinansowania zadania Priorytet  1 – „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" ze środków finansowych Ministra Kultury i  Dziedzictwa Narodowego. Celem Programu, realizowanego w ramach „ Narodowego Programu Rozwoju  Czytelnictwa", jest wzbogacenie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym  księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

Więcej…
 

Światowy Dzień Miłośników Książek


   9 sierpnia obchodzony jest Światowy Dzień Miłośników Książek.

Z tej okazji pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie i Filii w Chotomowie Życzą wszystkim czytelnikom samych pięknych dni spędzonych z książką, tą tradycyjną i elektroniczną.

   Zapraszamy wszystkich miłośników książek po nowości wydawnicze, które wzbogaciły w okresie wakacyjnym nasz księgozbiór. Kilkadziesiąt nowych tytułów czeka na Państwa na półkach naszych bibliotek.

   Z okazji tego święta Biblioteka w Jabłonnie i Filia w Chotomowie ogłasza jednodniową abolicję, dla tych, którzy zapomnieli  oddać książkę w terminie.

                                                                       ZAPRASZAMY!!!

   9 sierpnia 2017 r.

 

Biblioteka podczas wakacji

 

Książki o Powstaniu Warszawskim w naszej Bibliotece

 

 73 lata temu, 1 sierpnia 1944 r., na rozkaz Komendanta Głównego AK gen. Tadeusza Komorowskiego "Bora" w Warszawie wybuchło powstanie. Przez 63 dni powstańcy prowadzili z wojskami niemieckimi heroiczną i osamotnioną walkę, której celem była niepodległa Polska, wolna od niemieckiej okupacji i dominacji sowieckiej.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 99
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting