Światowy Dzień Kota


17 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Kota. W Polsce pierwsze obchody tego święta miały miejsce w 2006 roku.  Biblioteka w Chotomowie  zaprasza młodych czytelników po książkowe  historie o kotach i nie tylko.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

 

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) ? realizatorów unijnego programu Safer Internet.

Więcej…
 

Magazyn żydowski "Chidusz"

 
"Chidusz? dostępny będzie dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki
Prenumerata na ten rok jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymała Fundacja Chidusz od firmy PITax.pl Łatwe podatki.

 https://www.pitax.pl/

 

 

Wystawy w bibliotece

  Kulturalny rok 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie rozpoczęła prezentacją prac mieszkańców naszego powiatu.

Podziwiać można wystawę malarską Miry Kośmider, pt.: Oko na Maroko, która jest sumą wspomnień autorki z podróży po tym malowniczym afrykańskim kraju, składającą się z czternastu obrazów przedstawiających krajobraz i sceny z tamtejszego życia.

Ogromne zauroczenie wywołuje również wystawa fotograficzna. Czesław Karpiński i Zbigniew Oczkowicz umożliwili naszym Czytelnikom obejrzenie serii artystycznych zdjęć. Są to niesamowite ujęcia natury i krajobrazu.
Na obie wystawy serdecznie Państwa zapraszamy !!!

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 88
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting