Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

 
  Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest w większości krajów od 1996 roku. Ustanowiono go rok wcześniej na 28. sesji Konferencji Generalnej UNESCO (na wniosek rządu Hiszpanii i Międzynarodowej Unii Wydawców), w celu promocji czytelnictwa i ochrony własności intelektualnej.

 

       Zachęcamy do obejrzenia poniżej:

Blog prowadzony przez Winstona Moralesa Chavarro 

Więcej…
 

Wielkanoc2019aaa

 

XIX Światowy Dzień Poezji

  

 12 kwietnia (w piątek) o godzinie 18.00, w związku z XIX   Światowym Dniem Poezji, Biblioteka w Jabłonnie gościła poetów i  muzyków z różnych regionów świata.
Spotkanie prowadził Aleksander Nawrocki - poeta, redaktor m.in. „Poezji Dzisiaj". Swoje wiersze prezentowali: Renata Cygan, mieszkająca na co dzień w Londynie, Ludmiła Kebicz - prezes Związku Literatów Białorusi z Grodna, Lam Quang My członek Związku Literatów Wietnamskich i Związku Literatów Polskich, a także Aleksandra Smerechańska i Barbara Jurkowska z Polski. Oprócz poezji publiczność miała okazję wysłuchać piosenek i pieśni w wykonaniu Margarity Novik z Białorusi, Aleksandry Smerechańskiej i pana Lama Qang My.

Więcej…
 

XIX Światowy Dzień Poezji w Jabłonnie  - Zaproszenie


 Biblioteka zaprasza mieszkańców naszej Gminy na kolejne poetycko-muzyczne spotkanie, tym razem do Jabłonny. Wystąpią poeci i wokaliści zagraniczni.

Miejscem imprezy - 12 kwietnia 2019 r. będzie Sala widowiskowa GCKiS w Jabłonnie, ul. Modlińska 102.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program XIX SDP

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 124
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting